Головна Елеватори Підприємства Законодавство Програми Для мобільного Контакти   
Вхід для партнерів
E-mail:
Пароль:
Норми убутку при зберіганні зерна
 

Пошук по каталогу
 
Швидкий перехід

Елеватори, ХПП, КХП

Виберіть регіон України:

Автономна Республiка Крим Вiнницька область Волинська область Днiпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область Запорiзька область Iвано-Франкiвська область Київська область Кiровоградська область Луганська область Львiвська область Миколаївська область Одеська область Полтавська область Рiвненська область Сумська область Тернопiльська область Харкiвська область Херсонська область Хмельницька область Черкаська область Чернiвецька область Чернiгiвська область

Галузеве рішення «Управління елеватором для України» (конфігурація), на базі типової конфігурації «1С: Бухгалтерія для України» системи програм «1С: Підприємство 8.2»

Рішення призначене для автоматизації кількісно-якісного, регламентованого обліку та системи фінансового мониторингу на хлібоприймальних, заготівельних і переробних підприємствах України.
Бухгалтерський і податковий облік ведеться відповідно до чинного законодавства України. Кількісно-якісний облік ведеться у відповідності з галузевими інструкціями та стандартами.

Система дозволяє звести до мінімуму помилки людського фактора на елеваторі, а так само прискорити роботу персоналу за рахунок зручного інтерфейсу і автоматичних обробок.

При розробці програмного продукту врахований досвід впровадження та успішної експлуатації попередньої конфігурації «Зернопродукт-Інфо» на платформі «1С: Підприємство 7.7.» на більш ніж на 60-ти елеваторах в Україні.

Детальна інформація про конфiгурацiю «Управління елеватором для України»


ДОДАТИ ЕЛЕВАТОР В КАТАЛОГ

Комплексная автоматизация
 
 
 
 
© 2004-2019, ТОВ "СофтIнформ", м. Днiпро, Україна