Головна Елеватори Підприємства Законодавство Програми Для мобільного Контакти   
Вхід для партнерів
E-mail:
Пароль:
Норми убутку при зберіганні зерна
 

Пошук по каталогу
 
Швидкий перехід

Максігрейн-Україна
Повна юридична
назва підприємства:
ЗЕРНОВОЙ ТЕРМИНАЛ АГРО-ТРАНЗИТ-ИНВЕСТ
Місце розташування:

Херсонська область

Юридична адреса:
Украина, Херсонская область, м.Херсон, Домобудівна 11

Фізична адреса:
Украина, Херсонская область, м.Херсон, Домобудівна 11
Контактна інформація:Телефони, факси: +380 552 70 16 00 +380 552 38 05 52

Електронна пошта:

Опис підприємства:Зерновий термінал ТОВ «Максігрейн-Україна» був зведений в результаті інвестиційного проекту в 2009-му році. Термінал розташований на площі понад 16 га землі в межах міста Херсона на березі річки Кошова в дельті Дніпра.

Потужності Терміналу, високий професіоналізм, досвід працівників і розвинена інфраструктура дозволяють організувати комплексне обслуговування клієнтів на сучасному рівні.

Є можливість приймати і відвантажувати вантажі автомобільним, залізничним і водним видами транспорту. Узагальнена місткість складських приміщень становить 45 тис.тонн. Штат елеватора налічує понад 150 фахівців своєї справи.

ТОВ «Максігрейн-Україна» здійснює накопичення і перевалку більше 10 видів сільсько- господарської продукції (в тому числі насіння соняшнику, ріпаку, гірчиці, льону, зерна пшениці продовольчої, фуражних пшениці і ячменю, проса, вівса, жита, шроту, макухи соняшнику і інших культур, а також гранульованих і розсипних висівок). Також технічне оснащення елеватора дозволяє доводити зернові культури до експортних кондицій, що тим самим зменшує ризики і страхує наших партнерів при поставці вантажів з полів підприємств і господарств.

На підприємстві розташовані 14 зерносховищ (12 складів закритого зберігання, загальною місткістю 36 тис.тонн і 2 металевих силосу фірми Chief по 5.2 тис. Тонн), що дає можливість одночасно приймати, зберігати та відвантажувати продукцію різних видів і класів а також відповідають всім нормам і вимогам для зберігання органічної продукції.

Виробничо-технологічна лабораторія терміналу оснащена сучасною технікою і обладнанням і має необхідні приміщення для проведення випробувань і визначення органолептичних, фізико-технічних і хімічних показників на всі сільськогосподарські культури і продукти їх переробки.
Споруди для зберігання зерна:Вертикальні споруди: бетонні - 45000 т. металеві - 0 т.
Спосіб зберігання:Навалом, В елеваторах
Добова пропускна потужність складу по прийманню та відвантаженню зерна
Тип транспортування Приймання
(кількість за добу, т)
Відвантаження
(кількість за добу, т)
Залізничні вагони500500
Автомобільний транспорт15001500
Наявнiсть обладнання для визначення якості:Є обладнання, Є лабораторія, Лабораторія акредитована, Персонал атестований

Повернутися

Комплексная автоматизация
 
 
 
 
© 2004-2019, ТОВ "СофтIнформ", м. Днiпро, Україна