Головна Елеватори Підприємства Законодавство Програми Для мобільного Контакти   
Вхід для партнерів
E-mail:
Пароль:
Норми убутку при зберіганні зерна
 

Пошук по каталогу
 
Швидкий перехід

Ізюмський КХП, Філія ДПЗКУ
Повна юридична
назва підприємства:
Публічне акціонерне товариство "Державна продовольчо-зернова корпорація України" "Ізюмський комбінат хлібопродуктів"
Місце розташування:

Харкiвська область

Юридична адреса:
01033, вул. Саксаганського, буд. 1, м. Київ

Фізична адреса:
64319, с. Капитолівка, Ізюмський р-н, Харківська обл.
Контактна інформація:Телефони, факси: (05743) 2-44-25

Електронна пошта:

П.І.Б. керівника:Ісламов Вісхан Алавдійович
Опис підприємства:Будівництво Ізюмського комбінату хлібопродуктів було розпочато у 1984 році згідно з урядовим рішенням щодо інтенсифікації тваринництва на межі Донецької, Харківської та Луганської областей.
Рішенням Кабінету Міністрів України (постанова від 11.08.2010 р. №764) Ізюмський комбінат хлібопродуктів був переданий до статутного капіталу новоутвореної Державної продовольчо-зернової корпорації на правах відокремленого підрозділу - філії.
До складу філії входить комбікормовий завод і хлібоприймальне підприємство.
Основна сфера діяльності комбінату – виробництво збалансованих комбікормів для всіх видів сільськогосподарських тварин, птиці і риб, а також надання послуг із приймання, доведення якості до базисних кондицій, зберігання і відвантаження зерна та насіння олійних культур.
Комбікормовий завод продуктивністю 210 тонн на добу розсипних комбікормів збудований на чехословацькому комплектному обладнанні і введений в експлуатацію в 1987 році. Це сучасний виробничий комплекс, який надає можливість індивідуального підбору складу сировини — вигідна для клієнтів система замовлень — виготовлення продукції як із сировини підприємства, так і з сировини замовника — конкурентоспроможні ціни — гнучка система знижок — сувора відповідність рецептурі — оперативне виконання замовлення. Постійне удосконалення технологічного процесу, запровадження автоматизованих систем управління дає змогу задовольняти вимоги найвибагливіших замовників та виготовляти якісну продукцію.
До складу комбікормового заводу входять елеватор ємністю 20,0 тис. тон виробничою потужністю 25 т/год.
Виробнича потужність хлібоприймального підприємства дозволяє приймати, очищати,просушувати і зберігати 24,3 тис. тон зернових культур.
Загальна робоча зернова місткість філії «Ізюмський комбінат хлібопродуктів» складає 44,3 тис. тонн, в тому числі елеваторна – 20 тис. тонн, складська – 24,3 тис. тонн.
Основні культури зберігання: пшениця, кукурудза, ячмінь, ріпак, соняшник.
Потужності філії з приймання/відвантаження зерна:

приймання з залізничного транспорту – 1200 т/добу;
приймання з автомобільного транспорту –1200 т/добу;
відвантаження на залізничний транспорт – 500 т/добу;
відвантаження на автотранспорт – 600 т/добу.

Філія «Ізюмський комбінат хлібопродуктів» є асоційованим членом «Харківптахопрому», «Союзу птахівників України», «Союзу кормовиробників України». Комбінат є базою для проведення спеціалізованих семінарів з питань кормо виробництва за участю асоціацій, міжнародних фірм, представників наукових кіл.
Протягом багатьох років за успішну виробничу діяльність підприємство відзначалось численними нагородами: Диплом переможця обласного конкурсу якості " Краща продукція Харківщини" , Диплом фіналіста Всеукраїнського конкурсу якості продукції ( товарів, робіт, послуг) "100 кращих товарів України" , Диплом переможця всеукраїнського конкурсу "Кращій вітчизняний товар, нагорода й відзнака "Платинової технології" м. Італія за високу якість продукції й найкращий професіоналізм", почесна Грамота Кабінету міністрів України за вагомий внесок у с/г промисловість , Диплом в номінації «За вагомий внесок у справу розбудови України» від Міжнародної Академії рейтингових технологій і соціології «Золота фортуна, а також нагороду в Національному рейтингу якості товарів та послуг «Зірка якості», що символізує успіх і досягнення підприємства у пошуках покращення якості.
Ізюмський державний комбінат хлібопродуктів – підприємство відоме на теренах України і за її межами своєю продукцією, чесними стосунками з партнерами, стабільністю в роботі.
Споруди для зберігання зерна:Вертикальні споруди: бетонні - 20000 т.
Для зберігання на підлозі: бетонні - 24300 т.
Спосіб зберігання:Навалом, В елеваторах
Наявність обладнання для:Контролю за температурою, Сушіння, Очищення
Добова пропускна потужність складу по прийманню та відвантаженню зерна
Тип транспортування Приймання
(кількість за добу, т)
Відвантаження
(кількість за добу, т)
Залізничні вагони1200500
Автомобільний транспорт1200600
Зважування зерна:Представник складу
Визначення якості зерна:Представник складу
Наявнiсть обладнання для визначення якості:Є лабораторія, Лабораторія акредитована, Персонал атестований

Повернутися

Комплексная автоматизация
 
 
 
 
© 2004-2019, ТОВ "СофтIнформ", м. Днiпро, Україна