Зареєструватися

Відновити пароль

Обліковий запис користувача

Написати відгук

Лише один файл.
Обмеження: 2 МБ.
Дозволені типи: png, gif, jpg, jpeg.
Розмір не менше 100x100 пікселів.
Коротко опишіть внесені зміни.

Залишити повідомлення

Замовити демо

Історія створення проекту
Ця історія почалася з Межівського комбінату хлібопродуктів (Дніпропетровська область) в далекому 1993 році. На той час підприємство працювало по 3-х напрямках елеваторний, млин та комбікормовий. В ті часи кількісно-якісний облік вівся на папері та вимагав проведення достатньо складних розрахунків, взаєморазрахунків по зерну та послугам. На відміну від сьогодення, таксування послуг в реєстрах на приймання включало в себе не тільки розрахунок послуг по сушінню, очищенню та прийманню, а також біля двох десятків розрахунків по погашенню різного роду натуральних та грошових позик, які надавалися сільгоспвиробникам державою та комерційними структурами.
І перше рішення з’явилося саме для вирішення цього питання. Програма виконувала розрахунки по реєстрах та формувала звітність по погашенню позик. Згодом з’явилося більш повноцінне рішення, яке поєднувало в собі не тільки надходження зерна, а й ведення кількісно якісного обліку в повному об’ємі. В цей час програмою вже користувалося декілька підприємств, що давало можливість робити її більш гнучкою. Надалі з’явилася можливість інтеграції з програмою «1С:Бухгалтерія 6.0» для Windows 95. З розвитком програм сімейства «1С:Підприємство» кількісно- якісний облік було повністю перенесено на платформу «1С:Підприємство 7.7». З того часу рішення вже розвивалося на платформі «1С:Підприємство».

Віхи нашої історії

Програма таксування реєстрів прибуткових накладних (Foxbase)
Програма «Форма №36» (Visual FoxPro)
Модуль кількісно-якісний облік для «1С:Бухгалтерія 7.7»
Модуль кількіcно-якісного обліку елеватора та облік виробництва
Управління елеватором, виробництвом та зернотрейдерскою діяльністю для рішення «1С: Управління торговим підприємством»
Софтінформ: Управління елеватором для «1С:Бухгалтерія 8 для України»
Галузеве рішення для олійного-екстракційного виробництва на базі «BAS ERP»
Продукт "СофтІнформ. ERP Управління олійноекстракційним заводом" ТОВ "СофтІнформ" отримав сертифікат "Сумісно з програмами BAS"
GES: Зерно "ТОВ СофтІнформ як доповнення до типового рішення "BAS Бухгалтерія"
GES: Зерно КОРП "ТОВ СофтІнформ як доповнення до типового рішення "BAS Бухгалтерія КОРП"
GES: Управління елеватором, борошномельним, круп'яним, комбікормовим та олійним виробництвом
GES: Комплексна автоматизація елеватора, зернопереробного підприємства та торгівлі зерном
Мобільний додаток GES: Зернотрейдер
Мобільний додаток GES: Маршрутизація

Чому GrainElevatorSoft

Покладаючись на 27-ми річний досвід роботи в елеваторній та зернопереробній галузі, нам вдалося втілити його в цілу низку програмних продуктів, що охоплюють облік по зберіганню, переробці зерна, а також зерноторгову діяльність по закупівлі та експорту зерна. Наші рішення використовуються в борошномельному, комбікормовому, круп’яному та олійному виробництві. Нашими клієнтами стали більше 220 елеваторів, 26 комбінатів хлібопродуктів, 5 олійноекстракційних заводів в Україні та Казахстані.

Років
досвіду роботи

Елеваторів
Елеваторів

Комбінатів
хлібопродуктів

Олійноекстракційних
заводів

Про розробника рішення

Ми входимо у Всеукраїнську Спілку Автоматизаторів Бізнесу (САБ), що об'єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, які використовують сучасні програмні продукти і платформи для автоматизації бізнес-процесів, включаючи програмні продукти і сервіси "BAS", "1С:Підприємство" та ін.

САБ стежить за якістю наданих учасниками послуг, для цього вироблена єдина система стандартів якості роботи і просування послуг в сфері автоматизації.

Для надання якісних послуг замовникам ми дуже відповідально ставимося до розвитку наших компетенцій. Усі без винятку спеціалісти компанії пройшли серйозний відбір, зобов’язалися постійно удосконалювати свої знання і сертифіковані відповідними органами.

Галузева спеціалізація забезпечує істотне підвищення ефективності діяльності за рахунок хорошого знайомства з предметною областю і сприяє появі конфігурацій, добре відображають специфіку конкретних галузей.

Наші сертифікати

Відгуки

Бажаєте співпрацювати з нами?

Замовте безкоштовну консультацію