Бухгалтерський та управлінський обліки були автоматизовані на ТОВ «Потоки» за допомогою рішення «BAS ERP». Автоматизовано робочі місця вагаря, лаборанта виробничо-технологічної лабораторії, бухгалтера. В процесі впровадження була врахована розробка розділу обліку виробленої продукції.
Про клієнта
Олійноекстракційний завод «Потоки» – високоекологічне підприємство, основним напрямком діяльності якого є переробка олійних культур. Завдяки сучасному обладнанню та впровадженню інноваційних технологій завод виробляє високоякісну продукцію.
Також команда професіоналів спромоглася впровадити нову технологію низькотемпературної екстракції, за якої насіння соняшнику піддається максимальному віджиму, при цьому зберігається максимальна кількість корисних речовин. Це дозволяє виробляти унікальний висококопротеїновий концентрат, який не має аналогів у світі за своїм хімічним складом.
Цілі проекту
Підприємство «Потоки» потребувало автоматизації своєї діяльності для швидкої та якісної роботи працівників та компанії загалом. В 2017 році керівництвом було вирішено знайти програмний продукт, що зможе задовольнити потреби в автоматизації заводу. Головне завдання – автоматизація бухгалтерського та управлінського обліків.
Вибір продукту
Для вирішення поставленого завдання наша компанія звернулась до ТОВ «СофтІнформ». Дана компанія була обрана в зв’язку з багаторічним досвідом впровадження в сфері переробки олійних культур, впровадженням програм в елеваторній та зернопереробній галузях. Ми також отримали багато позитивних відгуків від наших партнерів.
Спеціалісти «СофтІнформ» допомогли остаточно визначитися з рішенням автоматизації, надали консультації з програмних продуктів. В решті решт був обраний продукт «BAS ERP».
Виконані роботи
В процесі впровадження спеціалістами «СофтІнформ» були виконані наступні роботи:
- Консультації з вибору програмного забезпечення та варіантів його супроводу;
- Продаж обраних програмних продуктів;
- Встановлення програмного забезпечення на комп'ютери замовника;
- Збір та аналіз вимог Замовника до автоматизованої системи;
- Створення інтерфейсів і наборів прав користувачів;
- Початкові налаштування типового / галузевого прикладного рішення (програми) для початку ведення обліку;
- Індивідуальне навчання співробітників.
Ключові результати проекту
Впроваджено наступні розділи:
- Управління складом (запасами);
- Управління закупівлями;
- Управління фінансами. Бюджетування і управління грошовими коштами;
- Управління фінансами. Бухгалтерський та податковий облік;
- Управління продажами;
- Управління відносинами з клієнтами.
Реалізовано наступні підсистеми:
- «Оперативний облік виробництва готової продукції»;
- «Оперативний облік складу сировини»;
- «Облік руху сільськогосподарської продукції згідно вкладених договорів на закупівлю сировини та продажу готової продукції»;
- «Логістика. Облік кількості сировини, що перевозиться та готової продукції та взаєморозрахунки з перевізниками».