Зареєструватися

Відновити пароль

Обліковий запис користувача

Написати відгук

Лише один файл.
Обмеження: 2 МБ.
Дозволені типи: png, gif, jpg, jpeg.
Розмір не менше 100x100 пікселів.
Коротко опишіть внесені зміни.

Залишити повідомлення

Замовити демо

Договір зберігання зерна та зернопродуктів. Автоматизація та зразок оформлення

Не дивлячись на наявність великої кількості типових договорів зберігання зерна, підлаштовувати їх для створення конкретного договору важко і займає багато часу. Питання автоматизації створення договору між елеватором та поклажодавцем є одним з ключових на елеваторі та зернопереробному підприємстві, яке суттєво “розвантажить” юриста, бухгалтера та керівника елеватора.

Логістика перевезення та зберігання зерна – покроковий план дій для кращого результату

Перевезення зерна з поля - це лише початок шляху до успішного використання врожаю. Що робити з цим добром після збирання в умовах коли експорт не працює, а ціни "немає"? Як забезпечити його ефективне транспортування, зберігання та подальше використання? Ці питання стають ключовими викликами для аграріїв та зернотрейдерів.

Продаж зерна за кордон. Як правильно вести бухоблік в сучасних реаліях

З 01 листопада 2023 року Кабінетом Міністрів при узгодженні з МінАПК введено новий порядок експорту агропродукції в умовах воєнного стану. Він передбачає формування списку верифікованих компаній (Суб’єктів), що будуть допущені до експорту зерна та агропродукції.

Уповноважена лабораторія, референс-лабораторія, виробнича лабораторія та цехова лабораторія. Різниця між їх сферою діяльності

Коли постає питання із визначенням якості зерна та продуктів зернопереробки - його неможливо вирішити без лабораторії, яка є основним підрозділом, на яку покладені дані функції на елеваторі, зернопереробному підприємстві або за їх межами при виконанні експортних операцій з зерном.

Кількісно-якісний облік продукції на борошномельних підприємствах. Основні відмінності

Борошномельні підприємства відносяться до першого кола підприємств із переробки зерна. В залежності від розмірів підприємства вони можуть працювати як із власним повноцінним елеватором, так і лише на привозній сировині.

Елеватор на аутсорсі. Як ефективно вести діяльність

Ціль менеджменту новозбудованого чи існуючого зернового елеватора – "вижати" максимум прибутку від його діяльності. Ефективність роботи елеватора складається із технічних та організаційних факторів.