Зареєструватися

Відновити пароль

Обліковий запис користувача

Написати відгук

Лише один файл.
Обмеження: 2 МБ.
Дозволені типи: png, gif, jpg, jpeg.
Розмір не менше 100x100 пікселів.
Коротко опишіть внесені зміни.

Залишити повідомлення

Замовити демо

Норми природних втрат зерна. Методика самостійного розрахунку.

Нормативні природні втрати (усушка) для переважної більшості зернових (пшениця, кукурудза, ячмінь та ін.) приведені у додатках до наказу №316. Проте, якщо вам потрібно розрахувати втрати для деяких продуктів переробки зерна, або насіння трав, то даних по ним в додатках не знайдете.

Організаційні форми зберігання зерна на елеваторі. Яку обрати.

Якщо внутрішні процеси, що виконуються із зерном в рамках його зберігання чи доробки на підприємстві, в цілому зрозумілі та простіше контролюються, то що, стосується процесу зберігання зерна на елеваторі потрібно враховувати ряд нюансів на яких ми зупинимося детально.

Як ERP системи спрощують "життя" елеваторам, хлібокомбінатам та олійноекстракційним заводам

Власники бізнесу та керівники багато чули про "чудодійні" ERP системи, проте мало хто знає як саме вони вирішують питання систематизації та планування. Особливо це стосується зернового та зернопереробного бізнесу, для якого автоматизація - відносно нова тема.

Особливості формування експортних партій зерна на зернових складах та елеваторах

Партії зерна, що формуються для експорту за кордон мають свої особливості у частині приймання від поклажодавця, зберігання та відвантаження цього зерна з елеватора чи зернового складу. Розглянемо основні відмінності в цих процесах, і на що саме потрібно звернути увагу при формуванні експортних партій зерна.

Рух зерна на елеваторі та автоматизація його обліку за допомогою програмних рішень GES

Невизначеність у тому, з якими показниками надійде зерно з поля, помилки лінійного персоналу на рівні людського фактору, неправильно встановлені режими сушіння та очистки зерна, умови зберігання та інше, наскільки ускладнюють управління елеватором, що без його автоматизації в сучасних умовах не обійтись.