Зареєструватися

Відновити пароль

Обліковий запис користувача

Написати відгук

Лише один файл.
Обмеження: 2 МБ.
Дозволені типи: png, gif, jpg, jpeg.
Розмір не менше 100x100 пікселів.
Коротко опишіть внесені зміни.

Залишити повідомлення

Замовити демо

Призначення
Для автоматизації кількісно-якісного обліку зерна та продукції, купівлі-продажу зерна, логістики, регламентованого обліку, заробітної плати (в спрощеному вигляді), систем фінансового моніторингу.
Для кого
Для невеликих елеваторів, хлібоприймальних та зернопереробних підприємств України.
Тип ПЗ
Хмарне та коробкове рішення на вибір
Інтеграція з продуктами
В рамках продукту реалізовані механізми зв'язку з програмою державного підприємства "Держреєстри України" – "ЕРЗС-реєстратор", що використовуються підприємствами для реєстрації складських квитанцій. Реалізована можливість взаємодії з електронними вагами (автомобільними, залізничними і бункерними).
Програмний продукт "GES: Зерно" не являється самостійним, для його роботи необхідна наявність встановленого типового рішення "BAS Бухгалтерія ПРОФ"
Термін впровадження
1-2 робочих дні

Функціональні можливості

 • На додаток до функціональності типового рішення "BAS Бухгалтерія ПРОФ", програмний продукт "GES: Зерно" містить функції, зумовлені особливостями ведення виробничої діяльності на хлібоприймальних підприємствах України, а також особливостями кількісно-якісного бухгалтерського обліку та системи контролю за використанням грошей.
 • Реалізовано кількісно-якісний облік зерна. При розробці рішення "GES: Зерно" були враховані вимоги наступних нормативних документів:
 • Закон України "Про зерно та ринок зерна в Україні" від 4 липня 2002 року № 37-IV
 • Інструкція про ведення обліку й оформлення операцій із зерном і продуктами його переробки на хлібоприймальних та зернопереробних підприємствах
 • Порядок сертифікації послуг зернових складів на відповідність існуючим правилам і технічним вимогам зберігання зерна та продуктів його переробки, затверджений наказом Державної інспекції з контролю якості сільськогосподарської продукції та моніторингу її ринку від 15 липня 2004 року № 2
 • Наказ Міністерства Аграрної Політики України від 27 червня 2003 року № 198 "Про затвердження Положення про обіг складських документів на зерно"
 • Кількісно-якісний облік: програмний продукт поставляється з підсистемою автоматизації виробничих процесів. В поставку включені налаштування основних процесів елеватора, пов'язані з ввезенням, вивезенням, переміщенням і підробітком зерна.
 • Інтеграція з іншими програмними комплексами та електронними пристроями: в рамках продукту реалізовані механізми зв'язку з програмою державного підприємства "Держреєстри України" – "ЕРЗС-реєстратор", що використовуються підприємствами для реєстрації складських квитанцій. Реалізована можливість взаємодії з електронними вагами (автомобільними, залізничними і бункерними).
 • Ведення бухгалтерського і податкового обліку відповідно до національних стандартів України. Забезпечено виконання завдань, що стоять перед бухгалтерською службою підприємства – від обробки первинних документів до формування регламентованої звітності.
 • Бюджетування. Окремим розділом у рішенні реалізовано механізм контролю за грошовими коштами відповідно до затверджених статей бюджету, а також контролю за його виконанням з різною періодичністю в залежності від фінансового плану підприємства.
 • Програмний продукт "GES: Зерно" не являється самостійним, для його роботи необхідна наявність встановленого типового рішення "BAS Бухгалтерія ПРОФ".

Цінність рішення

Дозволяє організувати роботу підприємства, відповідно до чинного законодавства в питаннях обороту зерна та надати керівництву найбільш повну та якісну інформацію про діяльність його підприємства.

GES: Зерно

 • налагоджує контроль за зловживання в частині обліку руху зерна та зерно продуктів
 • робить прозорим облік зерна, що знаходиться на зберіганні і надає всю необхідну звітність поклажодавцю
 • контролює дебіторську заборгованость і використання товарно-матеріальних цінностей

Переваги рішення

Веде облік при різних умовах зберігання і способах розрахунку послуг; повністю автоматично і в будь-який момент формувати книгу форми №36.
Автоматично виконує розрахунок підробітку, розподілу усушки та відходів по партіях поклажодавців.
В будь-який момент повідомить точний залишок зерна для заданої якості.
Автоматично нараховує послуги зі зберігання зерна різними способами.
Автоматично виконує розрахунок акта-розрахунку та акту зачистки загальної партії.
Інтегрується із допоміжними системами фото- відеофіксації, ваговими, СКУД та інше.

Вартість

GES: Зерно

18 480 грн.

Додаткові клієнтські ліцензії

Комплект ліцензій на 1 робоче місце 8 400,00 грн.
Комплект ліцензій на 5 робочих місць 28 800,00 грн.
Комплект ліцензій на 10 робочих місць 52 000,00 грн.
Комплект ліцензій на 20 робочих місць 103 200,00 грн.
Комплект ліцензій на 50 робочих місць 252 000,00 грн.
Комплект ліцензій на 100 робочих місць 440 640,00 грн.

Аренда

Аренда на 1 місяць за користувача 900,00 грн.
Аренда на 3 місяці за користувача 2 564,00 грн.
Аренда на 9 місяців за користувача 7 290,00 грн.
Аренда на 12 місяців за користувача 9 180,00 грн.