Зареєструватися

Відновити пароль

Обліковий запис користувача

Написати відгук

Лише один файл.
Обмеження: 2 МБ.
Дозволені типи: png, gif, jpg, jpeg.
Розмір не менше 100x100 пікселів.
Коротко опишіть внесені зміни.

Залишити повідомлення

Замовити демо

Дата впровадження
18.12.2020 р.
Галузь
Сільське господарство
Напрямок діяльності компанії "Софтінформ"
Автоматизація агробізнесу
Організація
ТОВ «УІФК АГРО»
Впровадженні продукти
«GES: Зерно»

В грудні 2020 року в сільськогосподарському підприємстві ТОВ «УІФК АГРО» за допомогою рішення «GES: Зерно» автоматизували договірну діяльність. Налагоджено облік договорів, загальний контроль документів та виконання доручень.

Про клієнта

ТОВ «УІФК АГРО» - провідне сільськогосподарське підприємство, яке за 10 років свого успішного існування ефективно здійснює основну діяльність та вдало реалізує політику соціально-етичного ведення бізнесу ТОВ «УІФК АГРО» виконує цілий ряд господарських операцій у галузі сільського господарства:

  • вирощування зернових та технічних культур;
  • допоміжна діяльність у рослинництві;
  • післяурожайна діяльність.

Підприємство у своєму розпорядженні має комбікормовий завод, елеватор, м’ясокомбінат і цехи для вирощування свиней. За останній рік на підприємстві було повністю оновлено матеріально-технічну базу.

Цілі проекту

У зв’язку з тим, що підприємство ТОВ «УІФК АГРО» має власний елеватор, було поставлене завдання автоматизації ведення діяльності даного елеватора. Необхідно було знайти такий програмний продукт, в якому можна вести кількісно-якісний облік, при цьому програма мала бути неважкою для користувачів та якісною. Серед існуючих програм на ринку був ретельний пошук найліпшого варіанту для нашої компанії.

Вибір продукту

Досягти цілей ми змогли завдяки придбаному продукту «GES: Зерно», розробником якого є компанія ТОВ «Софтінформ». Перед придбанням, спеціалісти даної компанії запропонували нам демо-версію даного рішення автоматизації, що нам дуже сподобалося. Тому що побачити очно як працює продукт та ознайомитися з його функціоналом й інтерфейсом – це дуже зручно! Як ми хотіли та шукали, конфігурація виявилася дійсно простою, якісною та багатофункціональною. Тому що програма «GES: Зерно» зроблена на типовому рішенні автоматизації бізнесу «BAS Бухгалтерія ПРОФ». Ми змогли в одній програмі вести не тільки кількісно-якісний облік зерна та готової продукції, а також бухгалтерський і податковий. Усі дані вираховуються автоматично, що мінімізувало людський фактор при розрахунках.

Виконані роботи

В процесі впровадження спеціалістами «СофтІнформ» були виконані наступні роботи:

  • Консультації з вибору програмного забезпечення та варіантів його супроводу;
  • Продаж обраних програмних продуктів;
  • Встановлення програмного забезпечення на комп'ютери замовника;
  • Навчання користувачів

Ключові результати проекту

Закінчивши впровадження «GES: Зерно», наша компанія змогла повноцінно вести бухгалтерський, податковий та кількісно-якісний обліки в одній програмі. Автоматизація дала змогу знизити часові витрати на певних розрахунках, звітах та ін. Облік зерна, що знаходиться на зберіганні, став прозорим. Надавати звіти для керівництва тепер набагато зручніше та швидше.
Система передана в промислову експлуатацію. З компанією «СофтІнформ» ми уклали договір на обслуговування програмного продукту. Тому періодично при виникненні різних питань з продукту, наші співробітники звертаються до даної компанії.

Директор ТОВ «УІФК АГРО» Трайс Дітріх